• image 43
  • image 44

ROPESKIPPING 2023

Soutěžící z naší školy, skupinové foto
Ve čtvrtek 18. května 2023 se naše škola po delší přestávce zúčastnila soutěže skákání přes švihadlo Ropeskipping 2023 na víceúčelovém hřišti v Kralupech nad Vltavou.
I když ráno bylo na květen poměrně chladno, brzy se děti zahřály na trampolínách pod vedením zkušené lektorky.. Ukázaly, že nepostrádají soutěžního ducha, a po zásluze byly za svůj výkon pochválené.
Nabity zdravou sportovní energií se vrhly do skákání ve svých kategoriích. V konkurenci škol z Kralupska se neztratily a podaly velmi pěkné výkony.
Ze soutěže naši páťáci, šesťáci, sedmáci a osmáci přivezli dvě zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové medaile. V pořadí škol jsme se umístili na druhém místě.
A komu se dařilo nejvíce?
Z pátých ročníků obsadila 1. místo Sofie Ulrychová a třetí místo Marek Petyja.
Ze šestých ročníků vybojovala 1. místo Sára Bayerová a 2. místo Ludmila Hronová.
Ze sedmých ročníků na prvním místě byla Veronika Procházková a na 2. místě Kateřina Mládková.
Z osmých ročníků získali Šárka Hronová a Filip Dalecký krásné třetí místo.
Gratulujeme vítězům, ale i všem ostatním soutěžícím k velmi pěkným výsledkům.
Nejkrásnější na celé soutěži bylo, že jsme si užili prima sportovní den, děti se navzájem povzbuzovaly a fandily si. Všichni se už těší na příští školní rok a věří, že se soutěže zúčastní více tříd a v soutěži škol se umístíme na prvním místě.